Jsme hudební kapela ze Severní Moravy hrající široké hudební spektrum od Rocku přes romantické melodie, moderní taneční hudbu, jazz až po hudbu lidovou, snažíme se tak vyhovět všem věkovým a stylovým skupinám obecenstva a hudební vystoupení tak přizpůsobujeme momentální náladě a situaci, reagujeme tak velice pohotově, jelikož hudební bloky nemáme nikdy dopředu připraveny. Na svém repertoáru neustále pracujeme a obměňujeme jej, snažíme se tak držet krok i s hudebními novinkami, hity žebříčků hitparád a troufáme si říci, že jsme tak jednou z nejvšestranějších kapel v okolí.

Každopádně nechceme nikoho nalákat na krásné řeči a rádi vás pozveme na naši živou produkci, kde si na vlastní uši poslechnete a zhodnotíte náš hudební projev. Informujte se telefonicky na termín a místo, kde si nás můžete poslechnout LIVE.

Historie skupiny GRACIA

GRACIA seskupení působí na hudební scéně již 19 let, tedy od roku 1994, z počátku v provedení DUO GRACIA. V roce 2000 se kapela rozrostla o dalšího člena a ve složeni Trio Gracia působí dodnes. Máme tak za sebou dlouhou cestu zkušeností a naše hudební skupina je tak velice flexibilní a je schopna zrahrát jak pro malou skupinu hostů za použití decentní, kvalitní aparatůry, tak i pro několik set lidí za použití vlastního vysoce výkonného zvukového aparátu za doprovodu světelné a laserové show, řízené DMX řídicí jednotkou

Od zrození hudební skupiny GRACIA zakládáme naší politiku na obrovské škále hudebních stylů, sledování, reakci na moderní trendy a hlavně na profesionálním hudebním zařízení a kvalitním zvuku, proto se naše kapela může chlubit ozvučením profesionálních značek VK2 Audio, Yamaha, Korg, DB Technology, Shure, Synheiser, AKG, Ibanez, Line 6, Rode a další…

 

Další aktivity

Nabízíme také možnost ozvučení a nasvícení firemních prezentací a jiných akcí dle potřeby a domluvy, včetně možnosti pořízení profesionálního HD záznamu zvuku, jeho další úpravy.